Apartament1+1+2ballokne

Numri i njoftimit: 77139 | Postuar në: 09.10.2018, 13:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 73

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 3

Çmimi: 400 € i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Jepet me qera apartament 1+1+2ballkone.
?partamenti ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar dhe frekuentuar,Rr Don Bosko kompleksi Vizion+
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe eshte i sapo rikonstruktuar dhe i arreduar ne meyre bashkekohore

 Tiranë     Lapraka, Instituti

Dërgo E-mail

 Gesi