JEPET ME QERA APARTAMENTI 1+1 ne Rrugen ”Ibrahim Rugova”

Numri i njoftimit: 77137 | Postuar në: 08.10.2018, 18:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 80

Ngrohja: Te tjera

Kati: 7

Çmimi: 500 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Jepet me qera apartamenti ne Rrugen ” Ibrahim Rugova ” Apartamenti ka nje sip 80 m2. Organizohet ne nje ambient te perbashket ndejtje dhe gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet,1 ballkon dhe 1 koridor . Apartamenti eshte I mobiluar.I pajisur me AC. I orientuar nga Veriu. Apartamenti ndodhet në katin e 7 të një godine 8 katshe banim shërbim. Objekti eshte pallat I ri ,me ashensor. Çmimi 500euro/muaj.

Për më shumë detaje kontaktoni në numrin:
00355695673900

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Martini Real Estate