Apartament 2+1 me qira në qendër të Shkodrës

Numri i njoftimit: 77134 | Postuar në: 08.10.2018, 12:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 86

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 8

Çmimi: 250 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në qendër të Shkodrës, tek ish-5 Heronjtë. Apartamenti ndodhet në katin e 8 të një pallati të ri dhe ka një sipërfaqe prej 86 m².
Ka dy dhoma gjumi, një sallon, një banjo dhe një ballkon. Është i mobiluar me orenditë kryesore.

🏷ÇMIMI: 250 €/muaj *I DISKUTUESHËM*
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate