JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1

Numri i njoftimit: 77130 | Postuar në: 05.10.2018, 18:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 100

Ngrohja: Te tjera

Kati: 8

Çmimi: 650 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Jepet me qera apartamenti ne Rrugen ” Ibrahim Rrugova” Apartamenti ka nje sip 100m2. Organizohet ne nje ambient te perbashket ndejtje dhe gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet,1 verande. Apartamenti eshte I mobiluar.I pajisur me AC. Apartamenti ndodhet në katin e 8 të një godine 8katshe banim shërbim. Objekti eshte pallat I ri ,me ashensor. Çmimi 650 euro/muaj.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Martini Real Estate