Apartament 2+1 në shitje tek "Tom Ali Mhilli"

Numri i njoftimit: 77126 | Postuar në: 05.10.2018, 14:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 135

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 2

Çmimi: 87.750 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 135 m² të ndodhur pranë kopështit “Tom Ali Mhilli”. Apartamenti ndodhet në katin e parë të banimit. Ambjenti i brendshëm është i bollshëm duke ofruar një sallon, një kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe një ballkon. Gjithashtu ka dhe një verandë që rrethon të gjithë apartamentin. Apartamenti shitet i pamobiluar.

🏷ÇMIMI: 87’750 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate