SHITET APARTAMENTI 1+1

Numri i njoftimit: 77120 | Postuar në: 03.10.2018, 17:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 72

Ngrohja: Te tjera

Kati: 4

Çmimi: 43.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartamenti në rrugën “Besim Alla” Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 72m2. Organizohet në një ambient të përbashkët ndetje ngrënje dhe gatimi,1 dhomë gjumi , 1 ballkon, 1 tualet dhe koridor. Apartamenti ndodhet në katin e 4 godine 8 katëshe banim shërbim. Objekti është pallat i ri, me ashensor. Është i orientuar nga Jugu . I pamobiluar. Është i paisur me certifikatë pronësie. Çmimi 597 €/m2. Cmimi total 43.000€. I diskutueshem

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Bernardi Real Estate