Okaz. APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEK_I MOBILUAR (PLAZH)

Numri i njoftimit: 77119 | Postuar në: 03.10.2018, 15:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 60

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 4

Çmimi: 34.900 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


SHITET Apartament 1+1 (ME HIPOTEKE), me sip. te brendshme 54 m2, I MOBILUAR, teresisht.
Perbehet nga nje kuzhine moderne, dhome gjumi me parket dhe nje banjo moderne. Me punime dhe mobilje cilesore (kuzhine, krevate, TV satelitor, dy kondicionere, frigorifere, lavatrice, vetrata dopio xham), me uje 24 ore ne dite.
I pozicionuar shume mire gjeografikisht.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, me administrim shume te mire. Parking i garantuar (free) per banoret e pallatit. Pallati ndodhet afer pishave te buta ne Kavaje, 7 minuta (ne kembe) larg detit, por ne nje zone te qete, larg zhurmes se perditshme te plazhit

 Kavajë     Golem

Dërgo E-mail

 Soljan