Apartament 1+1 në shitje, lagjja Skënderbeg

Numri i njoftimit: 77115 | Postuar në: 02.10.2018, 15:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 52

Ngrohja: Me dru

Kati: 4

Çmimi: 3.800.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 52 m² të ndodhur në lagjen Skënderbeg, tek varrezat Katolike. Apartamenti ndodhet në katin e katërt, dhe ofron një kuzhinë, një dhomë gjumi, një banjo dhe një ballkon. Është i pajisur me dokumentacionet e duhura të pronësisë, dhe ofrohet në shitje i mobiluar.

🏷ÇMIMI: 3'800'000 lekë
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate