Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 9, 50 m² 30.000 Euro

Numri i njoftimit: 77112 | Postuar në: 01.10.2018, 19:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 50

Ngrohja: Te tjera

Kati: 9

Çmimi: 30.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartamenti 1+1 në rrugën ” Foto Xhavella”. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 50m2 dhe nje verande me siperfaqe 100 m2. Organizohet në një ambient të përbashkët ndejtje ngrënje dhe gatimi,1 dhomë gjumi , 1 ballkon dhe 1 tualet.Objekti është pallat i ri, me ashensor. Apartamenti ndodhet në katin e 9, godinë 9katshe banim shërbim. I pamobiluar. Certifikata e pronësise eshte ne proces. Është i orientuar nga Veri-Jug-Lindje-Perendim. Çmimi 600 euro/m2. Cmimi total 30,000 €.Cmimi eshte I diskutuar

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Bernardi Real Estate