Apartamente në shitje në rrugën "Isuf Sokoli"

Numri i njoftimit: 77103 | Postuar në: 29.09.2018, 17:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 149

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 5

Çmimi: 550 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate, ofron në shitje apartamente 1+1, 2+1, 3+1, të ndodhura në një nga pallatet me të reja që po ndërtohen në qytetin e Shkodrës, të pozicionuar në rrugën “Isuf Sokoli”. Apartamentet janë të ndërtuara në një mënyrë cilësore dhe moderne. Afati i përfundimit të ndërtimit të pallatit është në qershor të vitit 2019.
✔Cilësitë: -Dritaret e apartamenteve janë dopio xham,
-Dritaret kanë grila të jashtme,
-Pallati ofron ashensor 24 orë.

🏷ÇMIMI: 550 €/m²
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate