Apartament 1+1 me qira në Rus

Numri i njoftimit: 77100 | Postuar në: 28.09.2018, 18:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 67

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 9

Çmimi: 22.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 në katin e IX me sipërfaqe 67 m². Apartamenti ndodhet në rrugën “Pogej”. Apartamenti përbëhet nga: salloni dhe kuzhina -, një dhomë gjumi, një banjo e kompletuar dhe një ballkon.
✔ Cilësitë e apartamentit: - Është i shtruar me pllakë. - Ka dritare duralumini. - Ka termoizolim dhe hidroizolim. - Jepet me qira i mobiluar në mënyrë bashkëkohore.

🏷ÇMIMI: 22’000 lekë të reja në muaj *I DISKUTUESHËM*
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate