Apartament 2+1 me qira, tek Spitalet

Numri i njoftimit: 77099 | Postuar në: 28.09.2018, 12:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 87

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 4

Çmimi: 200 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 87 m² të ndodhur në katin e katërt të banimit. Apartamenti ndodhet te Spitalet. Ka dy dhoma gjumi, një sallon, një banjo dhe një ballkon. Është i mobiluar në mënyrë cilësore.

🏷ÇMIMI: 200 €/muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate