Apartamente në shitje në Bulevardin "Skënderbeu"

Numri i njoftimit: 77093 | Postuar në: 26.09.2018, 15:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 120

Ngrohja: Te tjera

Kati: 3

Çmimi: 600 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate, ofron në shitje apartamente 1+1, 2+1, 3+1, të ndodhura në një nga pallatet me te reja në qytetin e Shkodrës të pozicionuar në Bulevardin “Skënderbeu”. Apartamentet janë të ndërtuara në një mënyrë cilësore dhe moderne.
✔Cilësitë: -janë të pajisura me dopio mur dhe në mes kanë 6 cm polisterol, duke siguruar kështu një izolim perfekt kundër lagështirës
-Instalimet elektrike dhe grilat e jashtme janë me materiale cilësore,
-instalimet hidraulike janë me sistem multistrap,
-Dritaret e apartamenteve janë plastike, dopio xham,
-Pallati ofron ashensor 24 orë.

🏷ÇMIMI: 600 €/m²
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate