Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. e Elbasanit, pra

Numri i njoftimit: 77092 | Postuar në: 26.09.2018, 12:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 105

Ngrohja: Te tjera

Kati: 4

Çmimi: 700 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. Apartamenti me siperfaqe 105 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 2 banjo dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, eshte totalisht i mobiluar, 2AC, i shtruar ne pllaka dhe parket. Prona eshte sapo e mobiluar, shume moderne, eshte e ndricuar nga drita natyrale, ndodhet ne nje pallat me punime cilesore.

Cmimi 700 Euro/ muaj

ID : 703021105

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Tirana Real Estate