Okazion! Jepet me Qera Shtëpi!

Numri i njoftimit: 77067 | Postuar në: 19.09.2018, 18:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 100

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 580

Çmimi: 200 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


Shtëpi 3+1, Kati 2 (100 m2), 3 dhoma, banjë e rregulluar, kuzhinë e kompletuar, paradhomë dhe ballkon.
Adresa:
“Rrapishtë, Lagjia 5 Maji, Elbasan”
Kontaktoni:
0030 6937 369 775
Sugjerime:
Ideale për familje të rregullt ose grup studentesh, Çmimi i leverdisshëm!

 Elbasan     Elbasan

Dërgo E-mail

 Ams Al