Dhoma plazhi Sarande 16 euro nata

Numri i njoftimit: 77043 | Postuar në: 23.10.2018, 17:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 16 €

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Dhomat

Lloji i njoftimit: Shitet


Zona/Rruga : pran hotel.butrintit
Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte moderne.Ndodhen 2 minuta larg detit ne kembe.
Ofrojm wifi ,kondicioner, kuzhine dhe te gjitha pajisjet e nevojshme per pushime te gezuara.

Cel. : 00355692470310

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 puna