Ofrohet vend pune Asistent Zyre

Numri i njoftimit: 77037 | Postuar në: 11.09.2018, 16:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Administrim, Zyrë

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Arsim i lartë

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Anglisht

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per Asistent/e zyre

Kualifikimet dhe Aftësitë e Kërkuara

- Edukimi: Diplomë Universitare,
- Eksperience Pune: Eksperience pune në pozicione të ngjashme perben avantazh
- Aftësi të shkëlqyera organizative, sistematike dhe i/e rregullt;
- Aftësi të shkëlqyera komunikuese;
- Aftësi shumë të mira për të ruajtur informacionin konfidencial;
- Njohuri shumë të mira kompiuterike, sidomos paketën MSOffice;

Të interesuarit të na kontaktojnë në:
E-mail: cv@pespagroup.com Shqipëri

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Pespa Alumin