Ofrohet vend pune Analist Tregu

Numri i njoftimit: 77028 | Postuar në: 10.09.2018, 14:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Administrim, Zyrë

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Arsim i lartë

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Frëngjisht

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per Analist/e Tregu

Kualifikimet dhe Aftësitë e Kërkuara

- Edukimi: Diplomë Universitare
- Eksperience Pune: Eksperience pune në pozicione të ngjashme perben avantazh
- Aftësi të shkëlqyera komunikuese
- Afësi të shkëlqyera per te studiuar, kerkuar dhe analizuar tregun
- Aftësi shumë të mira për të ruajtur informacionin konfidencial
- Njohuri shumë të mira kompiuterike, sidomos paketën MSOffice
- Njohuri shum te mira te gjuheve: Frengjisht dhe Anglisht ( e domosdoshme)
- Aftësi për të punuar në grup

Të interesuarit të na kontaktojnë në:
E-mail: departamenti.juridik@pespagroup.com /cv@pespagroup.com

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Pespa Albania