Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit

Numri i njoftimit: 77021 | Postuar në: 10.09.2018, 11:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 26.400 €

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: ShitetShitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket.
Sipërfaqja 22 m², me certifikatë pronësie, me libreza ujë dhe drita.
I pajisur me qepen elektrik, strehë, grila të brendshme, vetratë xhami, wc, aparat i brendshëm për matjen e energjisë. Vendodhja e dyqanit në Yzberisht është në zonë të populluar.

Çmimi 26 400 euro

Cel. : 068 21 21 765

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Grifin Albania