bejm transport malras prej maqedonis ne shqipri

Numri i njoftimit: 770 | Postuar në: 10.11.2012, 10:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Taxi, Transport / Transport me autobus

Lloji i njoftimit: Shitet


bejm transport malrash prej maqedonis ne shqipri dhe kosov deri 3 t

 Tiranë

Dërgo E-mail

 san marino transpot 2012 >(Ndërmarrje)