Shitet zetor kubota monrematic 22 kf

Numri i njoftimit: 76974 | Postuar në: 31.08.2018, 16:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 6.200.000 Lekë

Kategoria Mjete motorike / Makina bujqësore - pyllore / Traktorë

Lloji i njoftimit: Shitet


Zetori eshte ne gjendje shum te mire me rota te reja shitet me plug dhe me freze ka 22 kuaj fuqi me dy diferenciale cmimi i dikutueshem

 Korçë     Drenovë

Dërgo E-mail

 Ardian