Apartament 1 dhom e guzhin

Numri i njoftimit: 76932 | Postuar në: 18.08.2018, 06:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 55

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 4

Çmimi: 27 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartment 1 dhom e Guzhin, e rregulluar dhe e pajisur me sende shtepiake normale, 10 minuta ne kemb nga qendra, Tel 0684396314....Steven

 Elbasan     Elbasan

Dërgo E-mail

 Steven