Konsulente imobiliare

Numri i njoftimit: 76926 | Postuar në: 16.08.2018, 16:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Të tjera

Gjinia : Femër

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Anglisht

Aftësi kompjuterike : Mirë

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate, agjenci imobiliare e specializuar në blerje, shitje dhe qira të pasurive të paluajtshme, është në kërkim të një konsulenteje imobiliare.
Ne ju sigurojmë një ambient pune mjaft miqësor, kushte mjaft të mira pune, kompjuterin dhe hapësirën tuaj personale të punës dhe sigurisht të dielat pushim.

Kriteret tona janë:
- Jemi në kërkim të një kandidateje femër.
- Të ketë eksperienca të mëparshme pune (jo domosdosmërisht në real estate).
- Të ketë interes të fortë ndaj real estate.
- Të zotërojë aftësi të mira menaxhuese, negociuese dhe komunikuese.
- Të ketë njohuri baze mbi programet kompjuterike dhe të gjuhës Angleze ose Italiane.
- Të dijë të menaxhojë mirë kohën dhe të jetë korrekte me oraret.

Të interesuarat mund të na dërgojnë CV në adresën tonë të e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com
në numrin +355676666765 në Whatsapp ose Viber.
Ose në zyrën tonë me adresë: rruga “Kardinal Mikel Koliqi”, sheshi “Dugajët e Reja” (50 m larg Trumës së Dugajëve të Reja).

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate