OKAZION , SHITET MAGAZINE

Numri i njoftimit: 76925 | Postuar në: 09.02.2019, 20:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 800

Çmimi: 450 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Magazina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Magazine me sip. 400 m2 dhe Magazine me sip. 800m2 ne Durres , 500m larg Ures se Dajlanit, L.14, Shkozet , kati i 1 , perdhe dhe kati i dyte , te pershtatshme per cdo lloj aktiviteti .
Pasuria eshte me certifikate pronesie .
Cmimi i arsyeshem
Cel 0694064516 .

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 soni