Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend.

Numri i njoftimit: 76919 | Postuar në: 13.08.2018, 09:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 26.400 €

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend.
Per me shume informacion telefononi 0692080780.

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Grifin Albania