Proclic Webmarketing kerkon Web Developer

Numri i njoftimit: 76912 | Postuar në: 09.08.2018, 01:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Të tjera

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Arsim i lartë

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: 80.000 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Proclic Webmarketing kerkon per nevojat e saj nje Web developer per platformen Wordpress.


Kerkesat:


Te kete mbaruar studimet universitare ne profilet e Informatikes.
Eksperienc +2 vite ne zhvillime wordpress.
Te jet I afte te riprodhoj nje website ne wordpress nga nje template PSD.
Njohuri shume te mira ne CSS3/HTML/JS.
Njohuri ne optimizimet e shpejtesis me ane te teknikave caching, minify, gzip.
Njohuri te mira ne PHP
Te jete autonom dhe i afte te perfundoje nje website brenda afateve te percaktuara.
Te kete njohuri te mira te web-serverave Linux ( Apache) dhe mailserver, krijim virtualhostesh ne VPS dhe mirembajtja e saj (backupet etj)
Njohuri shume te mira ne protokollet POP/IMAP dhe SMTP
Te kete njohuri shume te mira te menaxhimit te domaineve. Konfigurimet e DNS dhe Nameservers


Ofrohet kontrate e rregullt pune dhe rroge 80.000 neto / muaj
Aplikimet pa CV dhe pa portfolio punesh nuk do te merren parasysh.


Na shkruani ne e-mail: produzione@proclic.al

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Proclic Webmarketing >(Ndërmarrje)