Burse studimi 3 vjecare per Universitetin Vitrinat -

Numri i njoftimit: 766 | Postuar në: 09.11.2012, 19:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.800 €

Kategoria Libra dhe Literaturë / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


zoteroj bonus 3vjecar me vleren 3600 euro
per cdo dege te universitetit Vitrinat
i interesuari e perfiton vetem me 50 % te vleres
ketu perfshihen dhe librat per te tre vitet e studimit
pagesa per cdo provim eshte 20 euro behet individualisht nga cdo student

i interesuari mund te shkruaje
edapirro@hotmail.com
ose 0692083410
ORNELA ISUFI

 Tiranë

Dërgo E-mail

 ORNELA