sall interneti

Numri i njoftimit: 7647 | Postuar në: 24.02.2014, 22:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Procesori: mbi 3 GHz

Hard Disk HDD: 160 GB

RAM Memoria: 1 GB

Çmimi: 2.000 € i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Desktop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet sall interneti me te gjitha paisjet tavolina karrike modem swich dhe me programet edhe lojrat te instaluara.nr cel 0686925813

 Tiranë

Dërgo E-mail

 vilson