Okazion Shitet Lap Top i markes Hp/Compaq

Numri i njoftimit: 7592 | Postuar në: 23.02.2014, 06:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Prodhuesi: HP/Compaq

Procesori: mbi 2 GHz

Hard Disk HDD: 200 GB

RAM Memoria: 2 GB

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Laptop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Lap Top i markes Hp/Compaq i perdorur shume pak dhe ne gjendje shume te mire. Cmimi shume i arsyeshem

 Elbasan

Dërgo E-mail

 Erdit