shitet dyqan

Numri i njoftimit: 75911 | Postuar në: 07.08.2018, 18:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 60

Kati: 0

Ngrohja: Me rrymë

Çmimi: 168.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet dyqan 60 m2. Dyqani ndodhet perball Neptun.I rikonstruktuar ne vitin 2016.I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Mundesi e menjehershme dhenie me qera. Dyqani eshte i formatuar,ne ambient shitje,zyre,magazine e vogel,dhe tualet. Ju lutem komunikoni ne wtspp ose ne nr e tel.0682672598

 Elbasan     Elbasan

Dërgo E-mail

 flamur cela