Shes Escavator 7.5 ton Viti 2000

Numri i njoftimit: 7591 | Postuar në: 22.02.2014, 22:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


Escavator 7.5 ton Viti 2000 japonez me 4 kova kapje te shpejt shum ekonomik ne konsum . 3000 kubik marka Takeuchi

 Altin