DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA.

Numri i njoftimit: 75906 | Postuar në: 06.08.2018, 10:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 €

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Ne ju ofrojme produkte te cilat jane provuar per efikasitetin e tyre. Ne ju mesojme si te perdorni ne menyre te sigurte dhe efikase produktin.Produktet tona jane nga markat cilesore Evropiane. Produktet tona jane miqesore me mjedisin.Tek ne do te gjeni zgjidhjen perfundimtare per milingona, furrtare, buburreca, mushkonja, flutura, miza, grereza, minj dhe demtues te tjere.

Email: grifin.albania@gmail.com
Cel: 069 27 211 74
Adresa: Rr. 3 Deshmoret, pallati Pitagora, Yzberisht (Tr)

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Grifin Albania >(Ndërmarrje)