Superpastrues. Pastrues ekologjik vajrash.

Numri i njoftimit: 75890 | Postuar në: 30.07.2018, 10:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20.000 Lekë

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Supastruesi është një heqës e shpërbërës vajrash, grasosh, lyrash e yndyrash, me përbërje me bazë ujore, pa efekte gërryese. Ideal për motora makinash, shasi, makineri të ndryshme, restorante e bare, pastrim banaqesh e sobash, rroba apo mobilie (divane) të ndotura me vajra, syze, ora, bizhuteri, produkte qelqi, dysheme e vende ku ka derdhje yndyrash e vajrash të ndryshëm.
Produkt jotoksik, miqësor ndaj mjedisit dhe i biodegradueshëm, i pa testuar te kafshët, e nuk ndikon në shtresën e ozonit!

Përdorimi: Për rezultate sa më të mira, spërkateni ose shpërhapeni produkti me furçë/spërkatës mbi pjesën e ndotur. Lëreni nga 1-15 minuta të veprojë, sipas shkallës së ndotjes, dhe pastaj shpëlajeni me ujë. Përdorimi i ujit të ngrohtë e rrit veprueshmërinë e Superpastruesit.

Përbërësit: Trisodium nitrilotriacetate 38% e holluar (1-5%), Kripë monosodike (1-5%), Pirofosfat tetrapotasiumi (1-5%), Etoksilat alkooli (1-5%), Kristale të fosfatit të Na tribazik shkalla teknike (1-5%), ujë H2O (80%)

Nxitoni për oferten per 35 litra koncentrat vetem 20000 leke!

Tel: +355 676660444
Email: grifin.albania@gmail.com

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Grifin Albania