DHOMA ME QERA NË PIQERAS TË SARANËS

Numri i njoftimit: 75874 | Postuar në: 23.07.2018, 12:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30 € i diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Dhomat

Lloji i njoftimit: Blihet/Kërkon / Shkëmbim i mundshëm


Doma me qera në fshatin Piqeras të Sarandës, ku deti, mali uji i paster, bëhen bashkë. Zona me njerez mikpritës, gatime tradicionale Joniane. Përshkrimet janë të tepërta, para asaj që do të shihni, do ndjeni kënaqësinë e të pushuarit në mesë të qetësisë. Janë 6 dhoma me kushte optimale, komode me vështrim nga deti, me nga një guzhinë të vogël edhe për gatime, Obori i shtëpisë është në dispozicionin tuaj, ta ka ënda të rishë në ballkonin e oborit me filxhanin e kafes përpara dhe të soditësh perëndimin e diellit që futet ngadal në ujë, ngadal ngadal bie nata dhe në shtrat kur nis dremitja e parë do ndjeshë afshin e freskët të jodios që të mbushë mushkritë me një gjum të ëmbël.
Për të mbyllur dhoma ose një dhomë komunikoni në nr. e celularit: +355695699189,+355696306633 dhe pastaj në nr:+306948253529 në wiber dhe në whatsApp.
Cmimi i dhomës fillonë me 30 euro pa mëngjes. Shumë pranë është një resorant,me guzhinë speciale dhe tradicionale
Ju falenderoj të gjithëve të interesuarit dhe ju sigurojë se do kaloni pushime shumë të këndëshme.

 Sarandë     Lukovë

Dërgo E-mail

 Familja Zaho