Magazinë për shitje në Rrugë të Gjanë

Numri i njoftimit: 75868 | Postuar në: 21.07.2018, 13:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 81

Çmimi: 30.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Magazina

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një magazinë të ndodhur në katin nëntokësor në rrugë të gjanë, afër stadiumit.
Ambienti i magazinës është i shtruar me pllaka, ka dyer hekuri në dy hyrje te veçanta. Ka edhe dritare për ajrosje.
Ndodhet në një pallat të ri dhe gëzon dokumentacion të rregullt pronësie.

🏷ÇMIMI: 30’000 €
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate