Krevat femijesh 0-5 vjec

Numri i njoftimit: 75867 | Postuar në: 21.07.2018, 10:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 17.000 Lekë

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Krevat femijesh me tundje/ pa tundje dhe sirtare ne gjendje shume te mire me te dhenat si me poshte.
- Materiali mdf
- Dyshek
- Carcafe + mbrojtese dysheku
- Jorgan

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 ECE