dhoma plazhi Sarande

Numri i njoftimit: 75840 | Postuar në: 13.07.2018, 08:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 65

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 2

Çmimi: 30 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qiraJapim hyrje me qera per familjare dhe dhoma per cifte 100m large detit, hyrjet jane te bollshme per 4-6 persona dhe ndodhen ne nje zone te qete te Sarandes. Me guzhine dhe te gjitha kushtet... parkim i siguruar, per me shume cel 0693651105 whatsapp & viber

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 klajdi