SHESIM PAJISJE, PARUKERIE, DHE ESTETIKE, ^BERBERA^.

Numri i njoftimit: 7573 | Postuar në: 22.02.2014, 18:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Vegla-mjete medicinale / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


NE DUQANIN TON JU MUND TE KOMPLETONI SALLONIN TUAJ ME PAJISJET DHE PRODUKTET QE I NEVOITEN NJE SALLONI PARUKERIE DHE ESTETISTE TE GJITHA PAISJET TONA JAN ITALJANE GJITHASHTU DHE PRODUKTET NGA MARKAT ME TE NJOHURA NE EUROPE OFROJM CILESIN DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 LULZIMI