jepen me qera ambiente biznesi (dyqan ose lokal)

Numri i njoftimit: 7533 | Postuar në: 20.02.2014, 22:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 € i diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


kati i pare dhe i dyte, secila me siperfaqe 110m2
lagjia Skenderbeg ,te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel 0696592879

 Lezhë

Dërgo E-mail

 mikel