SONY VAIO VGNAR61M

Numri i njoftimit: 7463 | Postuar në: 24.02.2014, 13:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Prodhuesi: Sony

Procesori: mbi 2 GHz

Hard Disk HDD: 320 GB

RAM Memoria: 4 GB

Çmimi: I negociueshëm i pa diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Laptop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


SHITET LAPTOP SONY VAIO VGNAR61M. I PERDOUR NEGJENDJE TE MIRPUNE, BATERI NUK KA, ME KARIKUSE ORIGJINALE DHE CANTE.
cpu 2.20 Ghz Core Duo 2.Karte grafike 256 mb e dedikume,share 2gb,HDD 300,GB RAM 4 GB, KA DHE BLU-RAY DISC.
E NDERROJ ME SAMSUNG S3,

 Elbasan

Dërgo E-mail

 KELI