Tablet HP Slate 7 1800, 8 Gb, i bardhe

Numri i njoftimit: 7435 | Postuar në: 17.02.2014, 12:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 13.500 Lekë

Kategoria Kompjutera / Tableta

Lloji i njoftimit: Shitet


Blini online te Grepi.al me një kartë krediti apo debiti, nga çdo qytet i Shqipërisë dhe Kosovës. Përfitoni ulje përmes ofertave të shpeshta.

Tablet HP Slate 7 1800, 8 Gb, i bardhe. I zgjerueshem deri ne 32 Gb

Madhesia e ekranit 7". Rezolucioni i ekranit 1024x600. RAM SDRAM DDR2. Hard Drive 8Gb. Wireless type 802.11n, Bluetooth. Numuri i portave USB - 1. Jeta e baterise 5 ore.
https:
Tel. : +35544400007
Cel. : +355674040100
Email: support@grepi.al

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Grepi.al >(Ndërmarrje)