Asus Tablet EEE Pad Transformer, 10.1" 32Gb, Wi-Fi, Amethyst

Numri i njoftimit: 7434 | Postuar në: 17.02.2014, 12:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 26.000 Lekë

Kategoria Kompjutera / Tableta

Lloji i njoftimit: Shitet


Blini online te Grepi.al me një kartë krediti apo debiti, nga çdo qytet i Shqipërisë dhe Kosovës. Përfitoni ulje përmes ofertave të shpeshta.

Specifications
Display
10.1-inch WXGA Super IPS+ capacitive multi touch display built with
Corning® Gorilla® Glass; 178° viewing angle(1280 x 800)

Operating System
Android 3.2 Honeycomb Platform (Upgradeable to Android™ 4.0 Ice Cream Sandwich

Chipset
NVIDIA® Tegra® 3 mobile processor with Quad Core CPU

Memory
1GB DDR2

Wireless
802.11b/g/n

Bluetooth
Bluetooth v2.1 + EDR

Storage
32GB eMMC Flash

Camera
1.2 megapixel (Front); 8.0 Megapixel (Rear)
https:
Tel. : +35544400007
Cel. : +355674040100
Email: support@grepi.al

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Grepi.al >(Ndërmarrje)