BejmNdertime dhe suvatime 10 vjet eksperience

Numri i njoftimit: 7396 | Postuar në: 16.02.2014, 11:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Ndërtimi, Rinovim / Ndërtim të objekteve / shtëpive

Lloji i njoftimit: Shitet


Bejme suvatime shtepiash 10 vjet eksperience pune Sherbimet qe ofrojme.... Suvatime shtepiash,dyqane,shtime oborresh,Varande,Banjo etc... Keto jane Zonat qe ne operojme/mbulojme/punojme Elbasan,LLixhe,shirgjan,kuqan,belik,Cerrik,valas.shales,Belesh.grekan,deshiran,shtermen,Gostime,shpanje,banje, floq Gramsh dhe ne te gjithe zonen e suloves Pune cilesore dhe e garantuar... per me shume informacione kontaktoni AFRIM XIBRRUKUN & FESTIM SUBASHIN ne cel..068 27 44 628 & 068 24 19 291
Elbasan sulove 0684463425 Cmimi 0 Adresa ne harte

 Elbasan

Dërgo E-mail

 afrim