Fustane Nuserie

Numri i njoftimit: 7393 | Postuar në: 16.02.2014, 00:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Dyqane, Tregti / Butik

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten fustanet e nuserise me cmime teper te arsyeshme..shum te bukura dhe jo te perdorura

 Elbasan

 Fjori