Shitet biznesi gur natyror dhe argjend

Numri i njoftimit: 73801 | Postuar në: 02.07.2018, 11:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 €

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend.
Per me shume informacion telefononi 0692080780.

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Grifin Albania