Apartament 1+1 në shitje në Rus

Numri i njoftimit: 73785 | Postuar në: 27.06.2018, 13:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 65

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 3

Çmimi: 30.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në Rus me sipërfaqe 65 m². Apartamenti ndodhet në katin e tretë të pallatit dhe ka një dhomë gjumi, një sallon, një banjo dhe një ballkon.
Shitet pjesërisht i mobiluar dhe zotëron dokumentacion të rregullt.

🏷ÇMIMI: 30’000 €
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: info@sre.al

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate