Shitet makjneri shirit

Numri i njoftimit: 73782 | Postuar në: 26.06.2018, 18:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.800 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Industria Plastike

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet pjesa e makinerise te prodhimit te shiritit te PE. PP, HDPE. PPR. PET. Kjo eshte pjesa e petezimit formes te shiritit si dhe pjesa e amballazhimit dhe gabina elejtrikr

 Peqin     Peqin

Dërgo E-mail

 Lian