Apartament 1+1 me qira te Spitalet

Numri i njoftimit: 73777 | Postuar në: 26.06.2018, 18:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 62

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 1

Çmimi: 15.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur te zona e Spitaleve. Apartamenti ndodhet në katin e parë të pallatit dhe ka një sipërfaqe prej 62 m².
Ka një dhomë gjumi, një sallon, një banjo dhe një ballkon.
Jepet me qira i mobiluar.

🏷ÇMIMI: 15’000 lekë/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate