Apartament 3+1 në shitje te Kryqëzimi i Degës

Numri i njoftimit: 73774 | Postuar në: 26.06.2018, 15:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 120

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 8

Çmimi: 66.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 120 m². Apartamenti ndodhet në katin e IX të banimit në një pallat te Kryqëzimi i Degës.
Përbëhet nga tri dhoma gjumi, 2 banjo dhe një ballkon.
Shitet i pamobiluar.

🏷ÇMIMI: 66’000 €
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: info@sre.al

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate