Shitet dyqan 22 m2

Numri i njoftimit: 73766 | Postuar në: 25.06.2018, 11:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 22

Kati: 0

Ngrohja: Nuk ka

Çmimi: 26.400 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket.
Sipërfaqja 22 m², me certifikatë pronësie, me libreza ujë dhe drita.
I pajisur me qepen elektrik, strehë, grila të brendshme, vetratë xhami, wc, aparat i brendshëm për matjen e energjisë. Vendodhja e dyqanit në Yzberisht është në zonë të populluar.

Çmimi 26 400 euro

Cel. : 068 21 21 765

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Grifin Albania